Ogrodzenia Tarnowskie Góry

Projektowanie, produkcja i montaż systemów ogrodzeniowych to specjalność SILESIANIT. Z naszych produktów oraz usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. Proponujemy kompletne ogrodzenia, w tym bramy przesuwne i furtki wraz z funkcjonalną automatyką. Poszczególne produkty wyróżniają się wyjątkową estetyką, trwałością oraz wygodą użytkowania. Dzięki dużemu doświadczeniu realizujemy najbardziej niestandardowe projekty.

Działamy terminowo i skupiamy się na najmniejszym detalu, dlatego warto nam zaufać. Stawiamy wyłącznie na wysokiej jakości materiały oraz sprawdzone komponenty, co przekłada się na wieloletnią eksploatację ogrodzeń SILESIANIT.

Jako producent gwarantujemy darmowy pomiar i wycenę. Działamy na terenie Tarnowskich Gór i woj. śląskiego.

Skontaktuj się z naszymi doradcami a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Producent systemów ogrodzeniowych Tarnowskie Góry

Niezawodne ogrodzenia Tarnowskie Góry

Niezawodne ogrodzenia Tarnowskie Góry

Oferujemy nowoczesne systemy ogrodzeniowe bezpośrednio od producenta, odpowiadające indywidualnym potrzebom zamawiającego. U nas pomiar, oględziny terenu oraz wycena są usługami bezpłatnymi.

Gdzie sprawdzą się ogrodzenia SILESIANIT?

- przy domach jednorodzinnych

- w zabudowie szeregowej

- na osiedlach mieszkaniowych

- przy szkołach i innych instytucjach użyteczności publicznej

- w parkach, ogrodach, na skwerach itd.

Dlaczego warto wybrać SILESIANIT?

- wykonujemy wizualizacje 2D oraz 3D ogrodzeń

- wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz komponenty odporne na działanie czynników zewnętrznych (wilgoć, wysokie/niskie temperatury, promieniowanie UV)

- sami transportujemy elementy systemu ogrodzeniowego w miejsce docelowe

- proponujemy szeroki wybór kolorów ogrodzeń

- działamy sprawnie i terminowo

- służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia

Projektowane, a następnie produkowane przez nas systemy ogrodzeniowe pasują zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego budownictwa. Często są stosowane w obiektach przemysłowych, w otoczeniu hal magazynowych, parkingów, prywatnych działek. Nasza firma działa na terenie Tarnowskich Gór i całego województwa śląskiego. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto wybrać SILESIANIT

Nowoczesne ogrodzenia panelowe Tarnowskie Góry

Nowoczesne ogrodzenia panelowe Tarnowskie Góry

Dużą popularnością cieszą się ogrodzenia panelowe posiadające trwałą konstrukcję i wysokie walory estetyczne. W skład takiego systemu wchodzą m.in. słupki ogrodzeniowe, panele oraz łączniki wykonane z materiałów zabezpieczonych antykorozyjnie. Ogromną zaletą tego rodzaju ogrodzeń jest szybki montaż – jeśli został on wykonany przez profesjonalną ekipę, możesz mieć pewność, że ogrodzenie posłuży przez lata nie tracąc na estetyce i funkcjonalności.

Poszczególne systemy zaopatrujemy w niezbędne elementy dopasowane do potrzeb inwestora. Są to m.in. obejmy narożne, przelotowe i początkowe, podmurówki prefabrykowane, bramy przesuwne lub tradycyjne, akcesoria do demontażu paneli, furtki czy też wysięgniki do drutu kolczastego.

Stylowe ogrodzenie palisadowe

W naszej ofercie znajdziesz także niezwykle eleganckie ogrodzenia palisadowe poziome lub pionowe, którym niestraszne trudne warunki atmosferyczne. Systemy te również dostępne są w rozmaitych wariantach kolorystycznych, a dzięki ponadczasowemu designowi pasują do zabudowy nowoczesnej, jak i tradycyjnej.

Ogrodzenia z montażem

Wszystkie typy ogrodzeń oferujemy wraz z montażem. Przeszkolona ekipa szybko i sprawnie zamontuje również bramę oraz furtkę – łącznie z optymalnie dopasowaną automatyką. Jeśli zatem planujesz montaż ogrodzenia w Tarnowskich Górach lub okolicach i szukasz fachowców oferujących kompleksowe usługi produkcyjno-montażowe, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy SILESIANIT!

Stylowe ogrodzenie palisadowe