Ogrodzenia Sosnowiec

SILESIANIT zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem kompletnych systemów ogrodzeniowych. Każdy nasz produkt charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, ponadprzeciętną estetyką oraz niezawodnością. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom zamawiającego.

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały i komponenty, a jednocześnie oferujemy konkurencyjne ceny.

Jako producent gwarantujemy darmowy pomiar i wycenę. Działamy na terenie Sosnowca i woj. śląskiego.

Skontaktuj się z naszymi doradcami a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Producent systemów ogrodzeniowych Sosnowiec

Niezawodne ogrodzenia Sosnowiec

Niezawodne ogrodzenia Sosnowiec

Systemy Ogrodzeniowe SILESIANIT pasują zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego budownictwa mieszkaniowego. Stanowią ponadto doskonałe dopełnienie obiektów użyteczności publicznej, obiektów publicznych, hal magazynowych, a także placów zabaw, ogrodów, parków. Działamy na terenie Sosnowca i całego Śląska. Proponujemy stylowe ogrodzenia bezpośrednio u producenta. Masz pytania? Nasi fachowcy pozostają do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto wybrać firmę SILESIANIT?

- pomiar, oględziny terenu i wycena są usługami bezpłatnymi

- przedstawiamy graficzny projekt ogrodzenia - wizualizacje 2D oraz 3D

- w procesie produkcyjnym korzystamy z najwyższej jakości materiałów odpornych na wilgoć, zmiany temperatur, silny wiatr, promieniowanie UV

- organizujemy transport elementów systemu ogrodzeniowego

- oferujemy bogaty wybór wariantów kolorystycznych ogrodzeń

- służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia

Nowoczesne ogrodzenia panelowe Sosnowiec

Ogrodzenia panelowe cieszą się niesłabnącą popularnością od lat. Posiadają mocną, stabilną konstrukcję i świetnie się prezentują. Wszystkie elementy, takie jak słupki, panele, łączniki wykonano z materiałów odpornych na korozję. W rezultacie zachowują nienaganny wygląd przez długi czas. Co wyróżnia nasze systemy ogrodzeniowe? Najwyższa jakość wykonania, odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, szybki montaż oraz dostępność wielu wariantów kolorystycznych z palety RAL.

Zaopatrujemy nasze systemy ogrodzeniowe w niezbędne elementy: słupki, obejmy narożne, przelotowe i początkowe, podmurówki prefabrykowane, akcesoria do demontażu paneli, łączniki, bramę przesuwną lub dwuskrzydłową, furtkę, opcjonalnie wysięgniki do drutu kolczastego. Każdy element jest wykonany z należytą starannością, w oparciu o najwyższej jakości materiały.

Nowoczesne ogrodzenia panelowe Sosnowiec

Panele ogrodzeniowe Sosnowiec

Panele ogrodzeniowe Sosnowiec

Ogrodzenia panelowe to optymalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w domach jednorodzinnych, na osiedlach mieszkaniowych, w szkołach, a także w obiektach rekreacyjnych i przemysłowych. W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe panele ogrodzeniowe przetłaczane oraz proste dostępne w rozmaitych kolorach. Wykonano je z mocnego drutu stalowego odpornego na działanie wilgoci.

Proponujemy również nowoczesne ogrodzenia palisadowe poziome lub pionowe, zdadzą egzamin w każdych warunkach atmosferycznych. One również dostępne są w rozmaitych kolorach i cieszą oko nowoczesnym wzornictwem. Systemy ogrodzeniowe palisadowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych przez klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Ogrodzenia z montażem

Poza projektowaniem i produkcją ogrodzeń panelowych czy też palisadowych zajmujemy się również ich montażem. Współpracujemy z odpowiednio przeszkolonymi ekipami, które szybko i sprawnie przeprowadzają montaż ogrodzenia w miejscu docelowym. Montujemy bramy i furtki wraz z nowoczesną automatyką. Nasze systemy są ozdobą wielu posesji, działek, skwerów, placów zabaw, parkingów itd. Planujesz montaż ogrodzenia w Sosnowcu lub okolicach i szukasz fachowców oferujących kompleksowe usługi produkcyjno-montażowe? Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy SILESIANIT!

Ogrodzenia z montażem