Ogrodzenia Pszczyna

SILESIANIT specjalizuje się w produkcji i montażu nowoczesnych systemów ogrodzeniowych wyróżniających się ponadprzeciętną trwałością oraz wyjątkową estetyką. Świadczymy usługi kompleksowo zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej niestandardowe projekty. Jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.

Jako producent gwarantujemy darmowy pomiar i wycenę. Działamy na terenie Pszczyny i woj. śląskiego.

Skontaktuj się z naszymi doradcami a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Producent systemów ogrodzeniowych Pszczyna

Niezawodne ogrodzenia Pszczyna

Niezawodne ogrodzenia Pszczyna

Na bieżąco śledzimy nowinki w branży budowlanej i poszerzamy ofertę o nowe produkty. Działamy w Pszczynie i na terenie całego Śląska. Proponujemy eleganckie systemy ogrodzeniowe bezpośrednio u producenta.

Dlaczego warto z nami współpracować?

- zapewniamy bezpłatny pomiar i oględziny terenu

- wykonujemy wizualizacje 2D oraz 3D ogrodzeń, co znacznie ułatwia wybór odpowiedniego systemu przez klienta

- bazujemy na najwyższej jakości materiałach odpornych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych

- organizujemy transport poszczególnych komponentów systemu

- służymy radą na każdym etapie realizacji zamówienia

Ogrodzenia panelowe Pszczyna

Systemy ogrodzeń panelowych od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Z jednej strony są niezwykle wytrzymałe, z drugiej zaś posiadają wysokie walory estetyczne. Co więcej, wpasowują się w rozmaite style architektoniczne i stanowią doskonałe dopełnienie krajobrazu. Zarówno panele, słupki, jak i inne elementy ogrodzenia są odporne na korozję. W tym celu pokryto powierzchnię cynkową specjalną farbą odporną na wodę oraz wilgoć. Stabilna konstrukcja, łatwy montaż, dbałość o najmniejszy detal – to tylko niektóre zalety ogrodzeń panelowych, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej RAL. Ogrodzenia panelowe mogą być wyposażone m.in. w bramę przesuwną lub dwuskrzydłową, furtkę czy też wysięgniki do drutu kolczastego. Proponowane przez nas systemy posiadają wytrzymałe słupki ogrodzeniowe, obejmy narożne, przelotowe i początkowe, podmurówki prefabrykowane, łączniki oraz narzędzia do demontażu paneli.

Ogrodzenia panelowe Pszczyna

Panele ogrodzeniowe Pszczyna

Panele ogrodzeniowe Pszczyna

Gdzie sprawdzą się ogrodzenia panelowe? To uniwersalne rozwiązanie stosowane m.in. w otoczeniu domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, a także obiektów handlowych, hal produkcyjnych, magazynów, obiektów użyteczności publicznej, szkół, obiektów sportowych, parków, ogrodów itd. Proponujemy panele ogrodzeniowe przetłaczane i proste wykonane z wysokiej jakości drutu stalowego zabezpieczonego antykorozyjnie. Stawiamy na trwałość, funkcjonalność i nowoczesny design, dlatego nasze systemy ogrodzeniowe cieszą oko świetnym wyglądem. Bramy i furtki są wygodne w codziennym użytkowaniu, a co więcej, zachowują walory estetyczne przez długie lata.

W naszej ofercie znaleźć można ponadto nowoczesne ogrodzenia palisadowe poziome lub pionowe, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mocna konstrukcja, dostępność różnych wariantów kolorystycznych oraz dbałość o najmniejszy detal sprawiają, że ogrodzenia tego typu są bardzo chętnie wybierane przez inwestorów.

Ogrodzenia z montażem Pszczyna

Oferujemy sprawny montaż ogrodzeń, wykonywany przez wyszkolone ekipy. Prawidłowo zamontowany system ogrodzeniowy wraz z automatyką do bram zapewnią pełen komfort użytkowania. Montujemy ogrodzenia, bramy i furtki w otoczeniu domów jednorodzinnych, zabudowy szeregowej, osiedli mieszkaniowych, w obiektach przemysłowych i rekreacyjnych, a także na placach zabaw, w parkach, na skwerach itd. Planujesz montaż ogrodzenia w Pszczynie lub okolicach i szukasz fachowców oferujących kompleksowe usługi produkcyjno-montażowe? Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy SILESIANIT!

Ogrodzenia z montażem Pszczyna