Ogrodzenia Jastrzębie-Zdrój

SILESIANIT to specjalista w dziedzinie produkcji i montażu nowoczesnych systemów ogrodzeniowych, które charakteryzują się niezwykłą trwałością i wyjątkowym wyglądem. Nasze usługi są kompleksowe, dedykowane zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Długie lata doświadczenia pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Oferujemy najwyższą jakość wraz z atrakcyjnymi cenami.

Jako producent gwarantujemy darmowy pomiar i wycenę. Działamy na terenie Jastrzębia-Zdrój i woj. śląskiego.

Skontaktuj się z naszymi doradcami a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Producent systemów ogrodzeniowych Jastrzębie Zdrój

Niezawodne ogrodzenia Jastrzębie Zdrój

Niezawodne ogrodzenia Jastrzębie-Zdrój

Systemy Ogrodzeniowe SILESIANIT idealnie komponują się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym stylem budownictwa mieszkalnego. Stanowią również doskonałe uzupełnienie dla obiektów użyteczności publicznej, budynków publicznych, hal magazynowych, jak również placów zabaw, ogrodów, parków. Obszar naszej działalności obejmuje Jastrzębie-Zdrój i cały Śląsk. Oferujemy eleganckie ogrodzenia bezpośrednio od producenta. Czy masz jakieś pytania? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto z nami współpracować?

- oferujemy bezpłatne pomiary i oględziny terenu

- prezentujemy projekt graficzny ogrodzenia - wizualizacje 2D i 3D

- używamy tylko najwyższej jakości materiałów odporne na wilgoć, fluktuacje temperatur, silne wiatry, promieniowanie UV

- zapewniamy transport elementów systemu ogrodzenia

- proponujemy szeroki asortyment opcji kolorystycznych dla ogrodzeń

- zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia

Nowoczesne ogrodzenia panelowe Jastrzębie Zdrój

Ogrodzenia panelowe od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Są niezwykle wytrzymałe i estetyczne, idealnie wpasowują się w różnorodne style architektoniczne. Oferowane przez nas systemy są odporne na korozję dzięki specjalnej powłoce cynkowej i farbie odpornym na wodę i wilgoć. Ogrodzenia panelowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów RAL i mogą być dopasowane do Twoich potrzeb.

Kompletujemy nasze systemy ogrodzeniowe o niezbędne komponenty: słupki, obejmy narożne, przelotowe i początkowe, prefabrykowane podmurówki, akcesoria do demontażu paneli, łączniki, bramę przesuwną lub dwuskrzydłową, furtkę, a także opcjonalnie wysięgniki do drutu kolczastego. Każdy składnik jest produkowany z najwyższą dbałością o detale, wykorzystując materiały najwyższej jakości.

Nowoczesne ogrodzenia panelowe Jastrzębie Zdrój

Panele ogrodzeniowe Jastrzębie Zdrój

Panele ogrodzeniowe Jastrzębie Zdrój

Ogrodzenia panelowe to uniwersalne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, obiektów handlowych, hal produkcyjnych, magazynów, obiektów użyteczności publicznej, szkół, obiektów sportowych, parków, ogrodów itp. Nasze panele są wykonane z wysokiej jakości stali i zabezpieczone przed korozją, co gwarantuje ich długowieczność.

Oferujemy również ogrodzenia palisadowe poziome i pionowe, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Solidna konstrukcja, różnorodność kolorystyczna i dbałość o szczegóły sprawiają, że są one popularnym wyborem wśród inwestorów.

Ogrodzenia z montażem Jastrzębie-Zdrój

Gwarantujemy profesjonalny montaż ogrodzeń, realizowany przez doświadczony zespół. Prawidłowo zamontowany system ogrodzeniowy wraz z automatyką do bram gwarantuje pełen komfort użytkowania. Wykonujemy montaż ogrodzeń, bram i furt w otoczeniu domów jednorodzinnych, zabudowy szeregowej, osiedli mieszkaniowych, obiektów przemysłowych i rekreacyjnych, a także na placach zabaw, parkach, skwerach itd. Planujesz montaż ogrodzenia w Jastrzębiu-Zdroju? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy SILESIANIT!

Ogrodzenia z montażem Jastrzębie Zdrój