Furtki

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną ofertę furtek. Wszystkie elementy ogrodzenia wytwarzane są według standardowych wymiarów lub na wymiar podany przez klienta.

ZASTOSOWANIE FURTEK

- posesje prywatne

- osiedla mieszkaniowe

- place zabaw

- hale fabryczne

- magazyny

- tereny wojskowe

- obiekty użyteczności publicznej

- porty lotnicze

Furtki

Furtki

Furtki

Furtki

Proponowane przez firmę SILESIANIT furtki są produkowane tylko z najwyższej jakości materiałów. Bazujemy na nowoczesnych technologiach oraz specjalnie opracowanych i sprawdzonych przez nas konstrukcjach.

W oparciu o specyfikację techniczną produkujemy furtki standardowe oraz nietypowe na specjalne zamówienie. Furtka może być wyposażona w dodatkowe opcje, np. : elektrozaczep pod domofon lub samozamykacz.

Furtki są standardowo wyposażone w dwa słupy, zaczep, zamek z bezpieczną wkładką firmy GERDA, a także w klamki lub gałki w przypadku wersji z elektrozaczepem. Furtki są cynkowane, a na życzenie klientów mogą być lakierowane proszkowo w wybranym kolorze.

Standardowy wymiary: 1m x 1,23m, 1m x 1,53m, 1m x 1,73m, 1m x 2,03m lub dowolny wymiar na życzenie klienta.

Dlaczego furtki Silesianit?

Nowoczesna furtka Silesianit nie tylko świetnie się prezentuje, ale przede wszystkim jest w pełni funkcjonalna i wygodna w codziennym użytkowaniu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych przy produkcji furtek sprawia, że każdy oferowany przez nas model gwarantuje długą żywotność, odporność na uszkodzenia oraz niezawodność w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Silesianit oferuje furtki posiadające różne rodzaje wypełnienia (panele przetłaczane lub proste, palisada pionowa bądź pozioma), wyróżniające się doskonałym wykonaniem i dbałością o najmniejszy detal.

Zalety furtki Silesianit?

Precyzja wykonania, zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesny design, to tylko niektóre zalety furtek Silesianit. Proponujemy modele standardowe lub na specjalne zamówienie, które idealnie wpasują się w otoczenie domu, ogrodu, osiedla mieszkaniowego, siedziby firmy lub instytucji. Furtkę można wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia i udogodnienia. Oferujemy modele czarne lub malowane proszkowo na wybrany kolor - dzięki temu łatwo dopasujesz furtkę do kolorystyki ogrodzenia oraz architektury otoczenia.